Airfel Kombi Yetkili Servis Noktası
Not: Aras Klima İstanbul Sarıyer yetkili servisidir. İstanbul dışında servis hizmeti almak veya servis şikayet ve yorumlarınız için
www.airfel.com.tr web adresinden Airfel Resmi Web Sitesini ziyaret edebilir ya da 444 99 90 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.
Airfel Servis İstanbul Airfel Servis Airfel Aksesuarları

EN UCUZ AİRFEL KOMBİ SERVİS ÜCRETLERİ

Servis Fiyatları

Tek cihaz için standart olan fiyatlarda toplu konut alanları gibi çoklu cihaz hizmetinde indirim yapılmaktadır. Airfel kombi servis ücretleri 40-80 TL arasında olup değişen yedek parça 1 yıl garanti kapsamındadır. Bakım, montaj, söküm, tesisat ve arıza tamir işlemleri ücretlere dahil olmayıp ayrıca fiyatlandırılır. En ucuz ücretlerle ihtiyacınız olan kaliteli hizmeti alma şansını yakala.

Kombi Bakım Ücretleri İle Tasarruf Edin

Güven ve kaliteyi size en iyi fiyatlarla ulaştırmayı hedefledik ve bakım ücretini 80-130 TL olarak belirledik. Fahiş fiyatlarla bakım hizmeti veren kuruluşların aksine uygun fiyata kaliteli servis hizmeti veriyoruz. Kredi kartı ile kapıda ödeme seçeneği ve peşin ödemelerde indirimlerle size kolaylık sağlıyoruz. Cihazınızın yıllık bakımını yaptırırken siz de bizi tercih edin, kışın soğuk sürprizlerle karşılaşmayın.

Kombi Montaj Ücretleri Bütçenizi Korur

Ekonomik fiyatlarla müşterilerinin bütçesini düşünerek montaj hizmeti veren teknik servislerimizin ücretleri 80-130 TL arasında değişmektedir. Piyasada ucuz montaj hizmeti veren ve uzmanlığı sertifika eğitimleri ile belgelenmemiş kişilerce yapılan montajlar kullanıcılar arıza ve verimsizlik olarak geri dönmektedir. Bu nedenle kullanıcılar arıza, tamir ve bakım için daha fazla para ödemekte ve kış mevsiminde cihazsız kalmaktadırlar. Kaliteli montaj hizmeti için hemen bizi arayın.

 

Yetkili Servisi

Kombi Yetkili Servisi

Airfel Kombi Yetkili Servisi

Servis Fiyatları
Teknik ekibimiz istanbulun her yerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Güvenilir, kaliteli, güler yüzlü ve ucuz hizmetin adresiyiz. Geniş araç filomuz ve alanında uzman profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz. Bir telefonunuz yeter…


Konum  : Anasayfa Servis Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular

Airfel Kombi Servisi Şikayet ve ÖnerilerinizSoru ve sorunlarınızı çağrı merkezimize ilettiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde en profesyonel çözümler yetkili elemanlarımız tarafından sunulmaktadır.

Doğalgaz kaçağı

Airfel Doğalgaz Kaçağı

Olası bir doğalgaz kaçağı olduğunda almanız gereken önlemleri sizin içi sıraladık. Doğalgaz kaçağı konusunda hayati öneme sahip olan bu bilgileri mutlaka okuyun. 

Servis Çağırmadan Önce Airfel Kombi Bakımı Cihazınız çalışmadığında Airfel kombi ekibini çağırmadan önce bazı önemli kontrolleri yapmanız gerekiyor. Böylelikle basit aksaklıkları ve kullanıcı hatalarını çözebilirsiniz.
7/24 servis hizmeti Airfel Kombi 7 Gün 24 Saat Servis
İstanbul çapında en kaliteli hizmeti 7/24 çalışma sistemi ile size ulaştıryoruz. Günün her saatinde sorununuz ile ilgili olarak bizi arayabilirsiniz.

Airfel Kombi Şikayet ve Önerileriniz