Airfel Kombi Yetkili Servis Noktası
Not: Aras Klima İstanbul Sarıyer yetkili servisidir. İstanbul dışında servis hizmeti almak veya servis şikayet ve yorumlarınız için
www.airfel.com.tr web adresinden Airfel Resmi Web Sitesini ziyaret edebilir ya da 444 99 90 çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.
Airfel Servis İstanbul Airfel Servis Airfel Aksesuarları

Airfel Kombi Kullanma Kılavuzu

Airfel kombi kullanım kılavuzu

Cihazınızı daha yakından tanımak, kullanım özelliklerini bilmek ve herhangi bir arıza durumunda bilgilenmek için kullanım kılavuzlarına mutlaka göz atın. Kombi modellerinden Digifel, Digifel Duo, Digifel Premix, Digifix, Ecofel, Family, Family Condes, Residance, Residance Ar için hazırlanan kılavuzlar açık bir dille ve kolay anlaşılır şekilde hazırlanmıştır.

 

 

 

Yetkili Servisi

Kombi Yetkili Servisi

Airfel Kombi Yetkili Servisi

Kullanım Kılavuzu
Airfel kombilerinizin modellerine göre ayrıntılı ve kolay anlaşılır biçimde hazırlanmış kullanım kılavuzlarına sayfamızdan ulaşabilir, indirebilir ve kafanıza takılan her türlü soru için detaylı bilgiye rahatça ulaşabilirsiniz. Bu sayede cihazınızı daha yakında tanır ve özelliklerini bildiğiniz için maksimum verim sağlarsınız.
Konum  : Anasayfa Kullanım Kılavuzu
Sıkça Sorulan Sorular

Airfel Kombi Servisi Şikayet ve ÖnerilerinizSoru ve sorunlarınızı çağrı merkezimize ilettiğiniz andan itibaren 24 saat içerisinde en profesyonel çözümler yetkili elemanlarımız tarafından sunulmaktadır.

Doğalgaz kaçağı

Airfel Doğalgaz Kaçağı

Olası bir doğalgaz kaçağı olduğunda almanız gereken önlemleri sizin içi sıraladık. Doğalgaz kaçağı konusunda hayati öneme sahip olan bu bilgileri mutlaka okuyun. 

Servis Çağırmadan Önce Airfel Kombi Bakımı Cihazınız çalışmadığında Airfel kombi ekibini çağırmadan önce bazı önemli kontrolleri yapmanız gerekiyor. Böylelikle basit aksaklıkları ve kullanıcı hatalarını çözebilirsiniz.
7/24 servis hizmeti Airfel Kombi 7 Gün 24 Saat Servis
İstanbul çapında en kaliteli hizmeti 7/24 çalışma sistemi ile size ulaştıryoruz. Günün her saatinde sorununuz ile ilgili olarak bizi arayabilirsiniz.

Airfel Kombi Şikayet ve Önerileriniz